Rekrutacja

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Cracow International School prowadzi rekrutację na rok szkolny 2022/2023:
Szkoła Podstawowa przy Błoniach, Kraków ul. Wyczółkowskiego 7
  • Stage 1 i 2 Programu Cambridge odpowiadający klasie 0 i 1 programu MEN
Szkoła Podstawowa na Olszy, Kraków ul. Sokołowskiego 19 i 19A
– Stage 1, 2, 3, 4, 5, 6  Programu Cambridge odpowiadający klasom 0, 1, 2, 3, 4, 5 programu MEN.
Rekrutacja do dwujęzycznej szkoły podstawowej trwa przez cały rok do wyczerpania miejsc.
Ze względu na komfort uczniów i optymalizację procesu nauczania, klasy są 18 osobowe, a w uzasadnionych przypadkach 20 osobowe.
Dokumenty wymagane przy zapisie uczniów do dwujęzycznej szkoły podstawowej:
W przypadku uczniów rekrutujących się do Stage 2 odpowiadającemu klasie 1:
  • Zaświadczenie o gotowości szkolnej z przedszkola
W przypadku uczniów rekrutujących się do Stage 3 i wyższych, co odpowiada klasie 2 i wyższym, dokumentami niezbędnymi przy zapisie są:
  • Uczniowie polskich szkół: świadectwo ukończenia przez ucznia klasy bezpośrednio poprzedzającej klasę, o przyjęcie do której ubiega się uczeń.
  • Uczniowie z zagranicznych szkół lub z polskich szkół nierealizujących polskiej podstawy programowej, może to być: świadectwo, zaświadczenie, lub raport, zawierający informacje o ocenach i umiejętnościach dziecka. Uczniowie z zagranicy są przydzielani do poziomów na podstawie odrębnych przepisów.
Uczniowie dołączający do Szkoły Podstawowej Cracow International School w trakcie roku szkolnego mogą być zaproszeni do udziału w okresie próbnym, lub diagnozie ich umiejętności szkolnych oraz obserwacji mającej na celu udzielenie rodzicom informacji zwrotnej i wyniku rekrutacji.
Rezerwacji miejsca w Cracow International School można dokonać wypełniając poniższy formularz:

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez CIS Education Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sokołowskiego 19 w Krakowie, która świadczy usługi wychowania przedszkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Cracow International School w Krakowie, edukacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi Cracow International School w Krakowie i Niepublicznym Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym Cracow International School w Krakowie w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy.

Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych usługach na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu.

Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa związane z przetwarzanymi danymi osobowymi, z których najważniejsze to: prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.


Po dokonaniu rezerwacji miejsca, pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem celem umówienia spotkania.