Kontakt

Kontakt

Cracow International School

ul. Sokołowskiego 19
Kraków 31-436

| Wskazówki dojazdu

Dojazd od ulicy PilotówDojazd od Al. 29 Listopada

Sekretariat czynny
9.00-15.00

 

Sekretariat przedszkola:
mail: przedszkole@cischool.edu.pl

 

Sekretariat szkoły podstawowej:
mail: szkola@cischool.edu.pl

 

Sekretariat liceum:
mail: liceum@cischool.edu.pl

 

Rekrutacja uczniów:
mail: sekretariat@cischool.edu.pl

 

Rekrutacja pracowników:
mail: rekrutacja@chscool.edu.pl

Lokalizacja

Formularz kontaktowy

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez CIS Education Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sokołowskiego 19 w Krakowie, która świadczy usługi wychowania przedszkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Cracow International School w Krakowie, edukacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi Cracow International School w Krakowie i Niepublicznym Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym Cracow International School w Krakowie w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy.

Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych usługach na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu.

Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa związane z przetwarzanymi danymi osobowymi, z których najważniejsze to: prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.