Rekrutacja

Niepubliczne Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Cracow International School w Krakowie przy ul. Wyczółkowskiego 7, prowadzi rekrutację do:
 • liceum ogólnokształcącego z polską podstawą programową MEN
 • programu Cambridge AS & A level
Rekrutacja do dwujęzycznego liceum ogólnokształcącego trwa przez cały rok do wyczerpania miejsc.
Dokumenty wymagane przy zapisie uczniów do dwujęzycznego liceum ogólnokształcącego:
 • kserokopia lub odpis aktu urodzenia ucznia,
 • ksero dokumentu potwierdzającego numer PESEL (np. ksero paszportu) lub – numer innego dowodu tożsamości (w przypadku uczniów nieposiadających numeru PESEL),
 • uczniowie polskich szkół: świadectwo ukończenia przez ucznia klasy 7 szkoły podstawowej,
 • uczniowie z zagranicznych szkół lub z polskich szkół nierealizujących polskiej podstawy programowej – może to być: świadectwo, zaświadczenie lub raport zawierający informacje o ocenach i umiejętnościach ucznia z poprzedniego roku szkolnego. Uczniowie z zagranicy są przydzielani do poziomów na podstawie odrębnych przepisów.
Dokumenty wymagane dla zapisanych uczniów do dwujęzycznego liceum ogólnokształcącego, dostarczone przed rozpoczęciem roku szkolnego:
Uczniowie polskich szkół:
 • oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum lub szkoły podstawowej,
 • oryginał zaświadczenia o wyniku egzaminu gimnazjalnego lub ósmoklasisty,
 • 2 zdjęcia podpisane na odwrocie.
Uczniowie z zagranicznych szkół lub z polskich szkół nierealizujących polskiej podstawy programowej –  może to być:
 • dokument potwierdzający ukończenie gimnazjum lub szkoły podstawowej,
 • 2 zdjęcia podpisane na odwrocie.
Rezerwacji miejsca w Cracow International School można dokonać wypełniając poniższy formularz.

Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą przez CIS Education Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sokołowskiego 19 w Krakowie, która świadczy usługi wychowania przedszkolnego w Niepublicznym Przedszkolu Cracow International School w Krakowie, edukacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi Cracow International School w Krakowie i Niepublicznym Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym Cracow International School w Krakowie w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy.

Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o wybranych usługach na podany przez Ciebie adres e-mail oraz numer telefonu.

Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa związane z przetwarzanymi danymi osobowymi, z których najważniejsze to: prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.