Konferencja Cambridge Assessment International Education

W naszej szkole uczą się nie tylko dzieci! Nauczyciele również poszerzają swoją wiedzę, rozwijają kompetencje i doskonalą swój warsztat pracy. W tym tygodniu Pani Sylwia i Pani Magda, jako przedstawicielki CIS, udały się do Warszawy na konferencję zorganizowaną przez organizację Cambridge Assessment International Education. Podczas spotkania mogły dowiedzieć się o nowościach związanych z realizacją programów Cambridge w szkole podstawowej i liceum, wymienić refleksjami na temat używanych w szkole podręczników oraz zapoznać się z wieloma nowymi materiałami edukacyjnymi, a także udzielić cennych rad szkołom, które dopiero zaczną proces ubiegania się o autoryzację Cambridge. A to wszystko – w gronie edukatorów ze szkół Cambridge z całej Polski i Europy!